Green Home Investment

Inwestor i deweloper

Green Home Investment Sp. z o. o. jest inwestorem i deweloperem działającym od wielu lat na małopolskim rynku nieruchomości.

Firma Green Home Investment realizuje nowoczesne przedsięwzięcia deweloperskie. Wybieramy projekty znajdujące się w unikalnych lokalizacjach lub w centrach miast.

Przygotowujemy projekty do realizacji dopasowując je odpowiednio do otoczenia i warunków rynkowych oraz wzbogacamy je w oparciu o swoje doświadczenie.

img-text-1-680x892
Green Home Investment
Nasze inwestycje

Realizujemy tak, aby każdy projekt był naszą wizytówką oraz wyróżniał się architekturą, funkcjonalnością oraz wysoką jakością w każdym detalu. Sukces naszych projektów wynika z dopasowania ich do otaczającej przestrzeni z jednoczesnym zachowaniem indywidualizmu i stylu. W procesie deweloperskim dbamy o atrakcyjny wygląd bryły, wysoki standard wykończenia, bezpieczeństwo i funkcjonalność wnętrz tak, aby zapewnić naszym mieszkańcom i użytkownikom atrakcyjne miejsce do życia.

img-text-2-680x892
+8

Lat działalności na małopolskim rynku nieruchomości

Tworzymy dodatkową wartość, w postaci rozbudowanych części wspólnych dla mieszkańców takich jak place zabaw, osiedlowe ogrody, strefy wypoczynku i relaksu, miejsca parkingowe z ładowarkami samochodowymi oraz inny uzgodnienia, które bardzo cenią sobie nasi klienci.

Posiadamy znaczne doświadczenie w branży deweloperskiej. Wiodący właściciel firmy realizował w latach 2010-2015 osiedle „Kuźnica Kołłątajowska” w Krakowie, składające się z 4 budynków wielorodzinnych, w sumie 166 mieszkań.

Green Home Investment
Inwestycje zrealizowane

Ponadto firma Green Home Investment zrealizowała szereg innych inwestycji w Bochni:


Green Home investment
Bądźmy
w kontakcie
Siedziba firmy
Green Home Investment Sp. z o. o.
Ul. Grzegórzecka 67e/37
31-559 Kraków
Biuro sprzedaży
Ul. Proszowska 58/14
32-700 Bochnia
NIP: 9452167654
REGON: 122524591
KRS: 0000413238
+3
Kolejne inwestycje wielorodzinne w atrakcyjnych lokalizacjach  Bochni.

Aktualnie planowany jest szereg kolejnych inwestycji w Bochni, Niepołomicach, Wieliczce oraz Krakowie.

Biuro sprzedaży
Inwestycje w sprzedaży
Zrealizowane inwestycje

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.