DJI_0112_resize

Osiedle
Staszica

Bochnia, ul. Staszica
0
Mieszkań w sprzedaży
DJI_0110_resize
0

Mieszkań
w sprzedaży

Osiedle Staszica
O inwestycji

Inwestycja stanowi ciekawą ofertę dla osób planujących inwestycję w mieszkanie pod wynajem oraz osób szukających ustawnego, dobrze skomunikowanego mieszkania blisko centrum w cichym i urokliwym miejscu.

Cała inwestycja składa się z 16 segmentów budowanych w dwóch etapach- w każdym segmencie znajdują się dwa mieszkania: jedno na parterze a drugie na pierwszym piętrze. Do mieszkań na parterze przynależy ogródek, natomiast do mieszkań na piętrze obszerny balkon oraz strych.

Projektując osiedle zwróciliśmy szczególną uwagę na dostępność miejsc parkingowych, dlatego też przewidziano wysoki współczynnik miejsc parkingowych.

Osiedle Staszica
Przedszkole
600 metrów
Przystanek autobusowy
350 metrów
Galeria Rondo
800 metrów
Komunikacja miejska
Dworzec PKP
900 metrów
Tereny spacerowe
i rekreacyjne
600 metrów
Osiedle Staszica
Wybierz swoje mieszkanie
DJI_0135_resize
Brak dostępnych mieszkań

DJI_0134_resize
Osiedle Staszica
Lokalizacja

Prezentowana inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Staszica w Bochni. Inwestycja jest położona blisko najważniejszych lokalizacji w Bochni. W bliskiej odległości znajdują się: dworzec PKP, Galeria Rondo, popularne zakłady pracy: w strefie BSAG, Stalprodukt, zakłady przy ul. Proszowskiej. Inwestycje otaczają atrakcyjne tereny spacerowe pozwalające aktywnie spędzać czas.

Dodatkowo dobra lokalizacja i rozwinięta infrastruktura drogowa pozwalają w szybkim tempie dostać się do każdej części miasta czy też Krakowa.

Kontakt
Napisz do Nas wiadomość

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.