DJI_0045min

Osiedle
Klonowe

Bochnia, ul. Serugi 18
0
Mieszkań w sprzedaży
IMG_20200713_104021min
0

Mieszkań
w sprzedaży

Osiedle Klonowe
O inwestycji

Wybór mieszkania to dla większości ludzi najważniejsza decyzja w życiu. Dobrze jest wybrać przestronne mieszkanie o korzystnym, ergonomicznym układzie. Nie tracić czasu na odległe dojazdy do pracy, a sklepy i tereny rekreacyjne mieć na wyciągnięcie ręki.

Osiedle Klonowe to kameralna inwestycja dla osób ceniących sobie prywatność i estetykę. Nasze osiedle położone jest na wzniesieniu z atrakcyjnym widokiem co sprawia, że żadna potencjalna inwestycja w przyszłości nie przysłoni panoramy. Posadowienie budynków jest gwarantem doskonałego naświetlenia mieszkań.

W bliskiej odległości
Przedszkole
Tuż obok
Szkoła
Podstawowa nr 7 - 500 metrów
Gimnazjum nr 2 - 300 metrów
Supermarket
Cold - 600m
Intermarche - 850m
Komunikacja miejska
(pętla autobusowa)
200 metrów
Tereny spacerowe
i rekreacyjne
tuż obok
Osiedle Klonowe
Wybierz swoje mieszkanie
DJI_0034min
Brak dostępnych mieszkań

img-text-2-564x760
Osiedle Klonowe
Lokalizacja

Prezentowana inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Serugi w Bochni, na osiedlu Niepodległości. Tuż naprzeciwko zlokalizowane jest przedszkole. Inwestycje otaczają atrakcyjne tereny spacerowe pozwalające aktywnie spędzać czas.

W najbliższej okolicy znajdują się: sklepy wielkopowierzchniowe, szkoły, obiekty sportowe, sakralne jak i pozostała niezbędna infrastruktura - a wszystko to w promieniu zaledwie kilkuset metrów. Dodatkowo dobra lokalizacja i rozwinięta infrastruktura drogowa pozwalają w szybkim tempie dostać się do każdej części miasta czy też Krakowa.

Kontakt
Napisz do Nas wiadomość

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.