Osiedle
Magnolia

Bochnia, ul. Proszowska 58
0
Mieszkań w sprzedaży
DJI_0092_resize
0

Mieszkań
w sprzedaży

Osiedle Magnolia
O inwestycji

Nasze osiedle składa się na urbanistyczną całość dwóch kameralnych- trzypoziomowych budynków wielorodzinnych wraz z zapleczem osiedla- ogrodzeniem, oświetleniem, monitoringiem, parkingami oraz placem zabaw z terenami rekreacyjnym. Aktualnie realizowany jest pierwszy, frontowy budynek. W połowie 2020 roku realizowany będzie również drugi budynek.

Niewątpliwym atutem naszej propozycji jest ciekawa i nowoczesna architektura budynku, która łączy w sobie klasyczną elegancję i stylowy design.

W bliskiej odległości
Przedszkole
600 metrów
Przystanek autobusowy
350 metrów
Galeria Rondo
800 metrów
Komunikacja miejska
Dworzec PKP
900 metrów
Tereny spacerowe
i rekreacyjne
600 metrów
Osiedle Magnolia
Wybierz swoje mieszkanie
Brak dostępnych mieszkań

DJI_0084_resize
Osiedle Magnolia
Lokalizacja

Prezentowana inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Proszowskiej w Bochni. Inwestycja jest położona blisko najważniejszych lokalizacji w Bochni. W bliskiej odległości znajdują się: dworzec PKP, Galeria Rondo, popularne zakłady pracy: w strefie BSAG, Stalprodukt, zakłady przy ul. Proszowskiej. Inwestycje otaczają atrakcyjne tereny spacerowe pozwalające aktywnie spędzać czas.

Dodatkowo dobra lokalizacja i rozwinięta infrastruktura drogowa pozwalają w szybkim tempie dostać się do każdej części miasta czy też Krakowa.

Kontakt
Napisz do Nas wiadomość

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.